Prezenty na 40 urodziny dla aktywnych!

Prezenty na 40 urodziny dla aktywnych!

Twój mąż, żona, kolega lub koleżanka za kilka tygodni obchodzą 40 urodziny, a Ty nadal nie masz pomysłu co im podarować? Musi być to coś co zapamiętają na długo, co sprawi radości i będzie związane z ich pasją? Zamiast przedmiotów podaruj wyjątkowe przeżycie. Dlaczego?

Jazda Subaru

  1. Dobrych przeżyć nigdy za wiele

Bardzo dużo można sobie kupić – niektórzy nawet mówią, że wszystko. Wielu też jest takich, którzy uważają, że mają wszystko i nic już nie potrzebują. Ale niewielu jest takich, którzy przeżyli już wszystko – lot paralotnią, skok ze spadochronem a może ekstremalna jazda Subaru na torze wyścigowym? Takie marzenia często odkładamy na później. Prezent w postaci bonu na ekstremalne przeżycia będzie dobrą motywacją do tego, aby je w końcu spełnić.

W ofercie firmy Prezentokracja.pl jest ponad 500 różnorodnych prezentów-przeżyć do wyboru – z których niemalże każdy nadaje się na prezent na 40 urodziny.

Kurs windsurfingu

  1. Przeżycie trwa chwile, ale wspomnienia zostają na zawsze

Jeżeli chcesz, aby prezent od Ciebie był zapamiętany na długo – to podarowanie wyjątkowego przeżycia jest najlepszym pomysłem. Taki prezent cieszy przynajmniej trzy razy – w momencie otrzymania, podczas realizacji i jako wspomnienie. Gwarantujemy, że o żadnym innym prezencie obdarowany nie będzie tak często wspominał, jak np. o jeździe za kierownicą Ferrari!

Lot paralotnią

  1. Podaruj pasję i sposób na spędzenie wolnego czasu

Najpiękniejszym prezentem, jaki możemy komuś podarować są emocje i pasja. To nakręca do życia, rozbudza apetyt na więcej! Nowe doświadczenia wzbogacają, dodają energii. Żaden przedmiot, książka, kosmetyki czy płyta nie dają takiego efektu! Szczególnie jeżeli obdarowany jest aktywną osobą, kochającą sport. Pozwól 40-latkowi zasmakować nowego – latania, szybkiej jazdy lub ekstremalnych ewolucji na Flyboardzie. Niech się przekona, że może więcej i że życie naprawdę zaczyna się po 40-tce!

Lot_szybowcem

  1. Nie jesteś pewien jakie przeżycie spodoba się obdarowanemu? Podaruj wolność wyboru

Po pierwsze – prezent ma cieszyć. Po drugie – nic na siłę. Te dwie zasady sprowadzają się do tego, że jeżeli nie jesteśmy pewni na jakie przeżycie ma ochotę obdarowany, to lepiej nie ryzykować i podarować Kolekcję Przeżyć  z 30 przeżyciami do wyboru. Znajdują się w niech zarówno przeżycia bardziej ekstremalne, jak i zupełnie spokojne, relaksujące jak np. romantyczna kolacja, masaż czy kurs kulinarny. Z pewnością każdy czterdziestolatek znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Translate »