Szybkie fotografowanie i jeszcze szybsze udostępnianie zdjęć z Usainem Boltem i aparatem Samsung NX300

Szybkie fotografowanie i jeszcze szybsze udostępnianie zdjęć z Usainem Boltem i aparatem Samsung NX300

Samsung Electronics Co., Ltd. ogłosił nawiązanie współpracy z gwiazdą lekkiej atletyki Usainem Boltem. Stało się to przy okazji premiery najnowszego kompaktowego aparatu systemowego NX300. Bolt, ikona światowego sportu, znany jest z niezwykłej koncentracji i szybkości. To czyni go doskonałym ambasadorem aparatu NX300, oferującego niezrównane parametry, porównywalne z osiągami najszybszego człowieka świata.

Samsung-Logo

Usain Bolt jest bezsprzecznym liderem w swojej dyscyplinie – sześć razy zdobył złoty medal olimpijski w sprincie i trzy raz poprawiał rekord świata w biegach. Samsung rozpoczyna współpracę z Fundacją Usaina Bolta, zapewniając sprzęt fotograficzny oraz szkolenia adresowane do młodych, ambitnych fotografów. W ramach projektu NX Junior Photographer Samsung pomoże im spełniać marzenia i osiągać wyznaczone cele, oferując porady niezbędne do osiągnięcia doskonałości w dziedzinie fotografii. Postępy uczestników programu można śledzić na profilu aparatu Samsung NX na Facebooku:www.facebook.com/SamsungNX

main-nx300

Szybsze fotografowanie, szybsze udostępnianie zdjęć

Podobnie jak Usain Bolt, NX300 wyróżnia się ponadprzeciętną szybkością – pozwala uchwycić nawet najbardziej ulotne chwile i umożliwia błyskawiczne dzielenie się efektami pracy.

Potrzebne są zdjęcia dynamicznej sytuacji? Nie ma problemu. NX300 posiada ulraszybki hybrydowy autofokus, który pozwala bardzo precyzyjnie ustawiać ostrość. Aparat może ponadto fotografować z szybkością do 8,6 klatek na sekundę, przy niezwykle krótkim czasie otwarcia migawki wynoszącym tylko 1/6000 sekundy. Dzięki temu nie umknie nam żaden szczegół, nawet jeśli fotografowany obiekt porusza się z zawrotną szybkością – tak jak Usain Bolt.

usain-bolt-with-nx300-4

Bolt i Samsung dodają szybkości i energii każdej chwili

Bolt, jako zapalony użytkownik serwisów społecznościowych, docenia znaczenie dzielenia się aktualnymi wiadomościami z rodziną, przyjaciółmi i fanami. Za sprawą szybszej niż do tej pory łączności z siecią Wi-Fi aparat NX300 umożliwia błyskawiczne umieszczanie zdjęć bezpośrednio na portalach społecznościowych lub też łatwe i szybkie przesyłanie ich do smartfonu dzięki funkcji AutoShare. Jest to możliwe już z poziomu aparatu, dzięki czemu wszyscy znajomi na bieżąco mogą obserwować istotne wydarzenia z naszego życia.

main-usain-bolt-with-nx300-1

Dostojny i szykowny

Światowa popularność Usaina Bolta nie wiąże się wyłącznie z jego sportowym talentem, ale również z osobowością i stylem prezentowanym poza bieżnią. Czy jako model na pokazie, czy jako honorowy gość na eleganckim przyjęciu, Bolt rozumie znaczenie umiejętnego łączenia formy z treścią. Aparat NX300 – dostępny w kolorze brązowym, białym lub czarnym, z kontrastującymi srebrnymi krawędziami – oferuje nowoczesną i oryginalną stylistykę, doskonałą dla wszystkich osób ceniących zarówno możliwości aparatu jak i jego wygląd. Połączenie elegancji tradycyjnego, klasycznego aparatu z teksturą i wygodą nowego designu korpusu zapewnia odpowiednią ergonomię, dając stabilną podstawę do efektywnego fotografowania. Dzięki niezrównanym parametrom zamkniętym w kompaktowej obudowie aparat NX300 jest idealnym rozwiązaniem dla osób oczekujących najwyższej jakości zdjęć, nawet jeśli są one wykonywane w ciągłym ruchu.

Źródło: Informacja prasowa

Translate »