Mactronic Black Eye – 420 lumenów nie tylko dla zawodowców

Mactronic Black Eye – 420 lumenów nie tylko dla zawodowców

Dla wielu osób latarka jest jednym z niezbędnych elementów codziennego ekwipunku – porządne źródło światła bywa równie niezbędne (szczególnie o tej porze roku), jak telefon komórkowy, podręczna apteczka czy portfel. Na wybranie takiej latarki warto poświęcić dłużej niż chwilę – w końcu powinno nam zależeć na tym, by była niezawodna, silna i służyła przez lata. Osoby rozglądające się za takim urządzeniem powinny zainteresować się najnowszą propozycją firmy Mactronic – latarką Black Eye, oferującą światło o jasności 420 lumenów.

pol_pm_Latarka-ladowalna-MX132L-RC-Black-Eye-MacTronic-8941_2

Black Eye MX532L-RC to nowa wersja popularnej latarki polskiego producenta, zaprojektowanej z myślą o pracownikach służb mundurowych oraz wszystkich, którzy poszukują solidnego i niezawodnego źródła światła – np. turystach. Nowość doskonale sprawdzi się zarówno jako podręczny, silny „szperacz” dalekiego zasięgu, jak i jako latarka do szerszego oświetlenia najbliższej okolicy (dzięki dołączonej do zestawu nakładce rozpraszającej światło).

blackeye_1_S

W najnowszej wersji urządzenia zastosowano nową diodę – model CREE XP-G G2 LED, generujący strumień światła o jasności 420 lumenów (o 160 lumenów więcej niż poprzedni Black Eye). Dla użytkowników chcących korzystać z latarki praktycznie w każdych warunkach pogodowych ważną informacją będzie z pewnością to, że nowy Black Eye spełnia wymagania normy IP65 (co oznacza pełną ochronę przed wnikaniem kurzu oraz strumieniem wody).

blackeye_2_S

Przydatnym rozwiązaniem jest również system zapamiętywania ostatniego trybu pracy – latarka oferuje ich w sumie aż 5 (100%, 50%, 10%, SOS, Strobo). Obudowa jest odporna na wszelkie urazy mechaniczne (wykonano ją z aluminium lotniczego), a jej kształt dobrano tak, by pewnie leżała w dłoni. Solidna konstrukcja sprawa, że w sytuacji awaryjnej Black Eye może zostać użyty również w walce wręcz – jako kubotan.

blackeye_3_S

Dodajmy, że latarka wyposażona jest w wymienny akumulator litowo-jonowy (3,7V/ 2,2 Ah) – w zestawie z urządzeniem nabywca znajdzie ładowarkę sieciową oraz samochodową (a także wspomniany filtr rozpraszający). Całość zapakowana jest w eleganckie pudełko. Dodajmy, że producent oferuje szereg akcesoriów kompatybilnych z modelem Black Eye – m.in. filtry RGB, kaburę oraz nakładkę sygnalizacyjną.

Cenę urządzenia ustalono na 199 zł.

Źródło: Informacja prasowa

Translate »